Pionýr, z.s. – Pionýrská skupina Safír Kdyně
Google+ RSS

Letní tábor v Plichticích nabízí volná místa

Letní tábor v Plichticích nabízí volná místa

Máme posledních několik míst na první táborový běh v Plichticích. Pokud tedy stále ještě nemáte program na letošní prázdniny, stačí zavolat hlavnímu vedoucímu a domluvit se na podrobnostech.

Tento rok jsme chtěli udělat celotáborovou hru trochu zajímavější, proto děti, které s nimi pojedou, nebudou vědět, co je čeká a nemine a nebudou se na ni ani nijak moc připravit. Tudíž už jejich kostýmy, které si připravují před táborem, budou zajímavé a určitě originální.

Objevíme se najednou v kouzelném království Donn, kde vládne spravedlivý král Scar. Království žilo v poklidu a v míru. Král vládl spravedlivě, ale to by nebylo ono, kdyby králi někdo nezáviděl. Byl to zlý čaroděj Geleborn. Chtěl zničit Scarovo království, ale zatím se na tenhle čin pouze připravoval. Scara, ač byl velmi oblíbený a šlechetný, trápila jedna věc a to ta, že nemá po boku nikoho, se kterým by se mohl podělit o starosti, ale také slasti.

Jednoho dne se vydal do Tajemného lesa, kde vládla kouzla a čáry. Žila zde zajímavá zvířata a rostly zde také léčivé rostliny. Po cestě touto krásnou krajinou narazili na rozzuřeného Trolla, který napadl králova pobočníka a hned poté se rozeběhl na panovníka. Jakmile se rozpřáhl s mečem, ozval se tajemný ženský hlas, který okamžitě zakázal jeho krok. Byla to paní lesa Miah, která se do krále hned zakoukala a on to měl úplně stejně. Král ji pozval na návštěvu do své rezidence a ona nabídku přijala. Zanedlouho se z nich stali velmi blízcí přátelé a chystali svatbu. A my všichni jsme na tu svatbu pozvaní.      

A jak to dopadne? To poznáte, když se k nám přidáte.

Náš tábor je celých 14 dní na pionýrské základně v Plichticích poblíž Klatov. Jezdí k nám děti od 1. do 9. třídy, které se snažíme rozřadit do oddílů tak, aby to bylo spravedlivé a vyrovnané. Volíme oddíly smíšeného typu, protože to rozvíjí sportovního ducha, přátelství a samozřejmě respekt k mladším jedincům. Hry, které s dětmi hrajeme, by je měly rozvíjet po všech stránkách (kooperace, respekt, fyzická kondice i logické uvažování). Již několik let je cena tábora stálá: 2940 Kč což pokrývá program, stravu a ubytování ve stanech s podsadou.

Spoustu fotek z minulých let najdete na facebookových stránkách tábora https://www.facebook.com/LPT-Plichtice-1-b%C4%9Bh-195837093764921/.

Sdílet na Google+
© 2011 Pionýr, z.s. – Pionýrská skupina Safír Kdyně
Vyrobilo studio WEB&DTP
informační rozcestník
administrace webu
SysEL – Systém Evidence Lidí