Pionýr, z.s. – Pionýrská skupina Safír Kdyně
Google+ RSS

Halloweenský průvod strašidel 2018

Halloweenský průvod strašidel 2018

Halloweenský průvod strašidel letos vyrazil do ulic v neděli 3. listopadu. V šest hodin večer se na kdyňském náměstí sešlo více než 250 dětí převlečených za upíry, kostlivce a jiná strašidelná stvoření. Každý dostal barevný svítící náramek a mohl se směle následovat bílého ducha, který se nesl v čele průvodu. Kostýmy měla dokonce i většina rodičů, takže celý průvod působil opravdu hrůzostrašně a jistě některé kolemjdoucí vylekal. Velmi originální byl nafukovací oblek asi dvoumetrového tyranosaura, který bavil celé okolí.

Po krátké procházce městem všichni dorazili do potemnělého parku, kde bylo připravené žonglérské vystoupení souboru Veletoč. Ten předvedl parádní ohňovou a audiovizuální show, která se zejména dětem tak líbila, že neváhaly tleskat do rytmu a hlasitě fandit.

Jakmile skončilo představení, dostaly děti barevné kartičky a jejich úkolem bylo vyhledat celkem 8 stanovišť a získat od místních strašidel jejich symbol A nebyla to strašidla jen tak ledajaká - v tmavých koutech se schovávali černokněžníci, smrtky, kostlivci, zombie, čarodějnice, padlí andělé a dokonce i strašidelní klauni. Děti ale brzy poznaly, že obludy nejsou opravdové a skoro vůbec se jich nebály. Všichni malí nebojsové si pak vyplněné kartičky vyměnili za lízátko, svítící hopík a figurku hmyzu. Celá akce se uskutečnila za podpory Plzeňského kraje, děkujeme!

Halloween Kdyně
Halloween Kdyně
Halloween Kdyně
Halloween Kdyně
Halloween Kdyně
Halloween Kdyně
Halloween Kdyně
Sdílet na Google+
© 2011 Pionýr, z.s. – Pionýrská skupina Safír Kdyně
Vyrobilo studio WEB&DTP
informační rozcestník
administrace webu
SysEL – Systém Evidence Lidí