Výlet do Prahy

Druhý den podzimních prázdnin pořádal oddíl Bahňáci výlet do Prahy. Dopoledne jsme navštívili divadlo Spejbla a Hurvínka. Představení ""Hurvínek a zrcadlo"" bylo moc pěkné. Odpoledne od 14.00 hodin nás čekala exkurze na letišti Ruzyně. Po areálu letiště nás vozil autobus a zatím co jsme si z oken autobusu prohlíželi letadla, nástupní mosty, letištní techniku,.... Paní průvodkyně nám všechno vysvětlovala a odpovídala na naše dotazy.
Čekala nás i prohlídka nejmodernější hasičské stanice. Tam jsme z autobusu vystoupili a měli možnost si hasičská auta prohlédnout opravdu zblízka.
Cestou domů uběhla rychle a do Kdyně jsem dojeli ve chvíli kdy začínal ohňostroj,který zakonkončoval lampionový průvod. Byl to krásný konec našeho výletu.