Přihlášení pomocí uživatelského účtu

Přihlášení pomocí jiného účtu

Přihlásit pomocí účtu FacebookPřihlásit pomocí účtu Google+

Redakční systém webu safir.pionyr.cz

Pokud potřebujete přístup do redakčního systému webu, napište správci na adresu: jezevec@kgmk.cz.

Jak na přidávání obsahu?

Některé části webu jsou statické a některé lze v této administraci upravovat. Mezi ty editovatelné patří:

• telegramy – krátké provozní zprávy určené především ke sdělení aktuálních informací k oddílům nebo akcím
  • články – hlavní aktuality, ve kterých informujeme veřejnost o naší průběžné činnosti
  • alba – odkazy na galerie uložené na Rajčeti, Google+, Facebooku nebo jakékoli jiné veřejně dostupné galerii
  • videa – odkazy na videa uložená na YouTube nebo jiném video streamu
  • akce pro veřejnost – obecné info o akcích + aktuální datum příštího konání akce
  • oddíly
  • kluby
  • tábory

Upozornění

Administrace je nastavena tak, že každý uživatel vidí i obsah vložený ostatními uživateli. Všichni tedy upravují společný obsah, takže dbejte na to, abyste nesmazali práci někoho jiného. Databáze se pro jistotu zálohuje, takže pokud se stane nějaké nedopatření, stačí napsat.