HerDeKlub

sobota 17:00–20:00, zhruba jednou měsíčně

Vedoucí klubu je Jakub „Jezevec“ Hrubý
e-mail: jezevec@kgmk.cz

HerDeKlub je nově vzniklý volnočasový klub, který návštěvníky zaujme už svým názvem, který je zkratkou Herního a deskovkářského klubu.

Program je zaměřen na společenské hry, v chladných měsících spíše ty deskové, za pěkného počasí přibudou i některé venkovní spíše sportovního ražení. Ať už ale bude na programu cokoliv, budou mít účastníci výbornou příležitost se pobavit a seznámit se svými vrstevníky. Klub se schází na klubovně U čápa, která celoročně slouží k činnosti našich pravidelných oddílů.

Vstupné se neplatí a pro návštěvu klubu není potřeba být členem naší skupiny.

Pro každou schůzku vybereme dvě nebo tři hry (z těch deskových spíše ty velké, na které byste si jindy třeba nenašli čas). Datum a konkrétní program na následující schůzku bude vždy vyvěšen v aktualitách a sdílen se skupinou na Facebooku (v přípravě).

Seznam deskových her