Zálesáci

sobota 10:30–12:00

Vedoucí oddílu je Jakub „Jezevec“ Hrubý
e-mail: jezevec@kgmk.cz

Oddíl určený hlavně pro kluky ve věku zhruba od 7 do 15 let, kteří mají vztah k přírodě a tábornickým dovednostem. Kromě obvyklé dávky her je náplní schůzek například výuka uzlování, orientace, táboření v přírodě, vše zábavnou formou. K tomu občasné výlety do blízkého okolí Kdyně, táboráky na klubovně, lanové aktivity, geocaching, projížďky na lodích a další...

Schůzky probíhají každou sobotu od 10:30 do 12:00 na klubovně U Čápa. Schůzku vedou vedoucí Jakub Hrubý a instruktor Martin Majer.

Prohlédněte si videa a fotky z oddílových schůzek a akcí.

Zapojili jsme se do hry Geocaching (odkaz vede na náš uživatelský profil, zobrazit jej mohou jen jiní přihlášení uživatelé).

Výprava 11.-12. 10. 2014

11. října vyrážíme na naši první opravdovou výpravu s přespáním. Přihlášku si můžete stáhnout a vytisknout, nebo si ji můžete vyzvednout u nás ve Voňavém krámku (ve Kdyni u pošty).

V přihlášce najdete všechny potřebné informace, tady jen krátce uvedu, že pojedeme v sobotu 11. 10. brzo ráno do Domažlic, kde vylezeme na věž chodského muzea, pak pojedeme dál do Klenčí pod Čerchovem. Odtud pěšky po trase http://www.mapy.cz/s/dcou do Domažlic. Půjdeme přes Babylon, kde přespíme v chatkách a uděláme večer oheň, opečeme buřty.

Vzdálenosti se nebojte, na každý den je to cca 10 km - pro srovnání na táboře jsme šli na Skryjské jezírko a zpět 7,5 km.

Když budete chtít, zeptejte se. Další informace a také vytištěné přihlášky budu mít pro vás v sobotu 4. 10. na schůzce.

Zálesáci