Lvíčata

Vedoucí oddílu je Ing. Pavla Tochorová
e-mail: pavlatochorova@seznam.cz
web: safir-pionyr.cz/oddily/lvicata-fotky

Oddíl je určen pro všechny děti od čtvrté do osmé třídy, které si rády hrají a něco nového se naučí. Program letošních schůzek je ovlivněn tématem Cesty kolem světa, kdy si děti sami vyberou do které země chtějí příště zajet a v tomto duchu je pak připravená celá schůzka včetně her a rekvizit. Scházíme každý pátek od 16:30 do 17:30 v Mateřské školce v Markově ulici, ale s hezkým počasím se přesuneme zpět do oblíbené klubovny U čápa.

Program kombinuje rukodělnou činnost, zábavné i poučné hry a osvojení základních tábornických dovedností. Nabízíme dětem aktivní využití volného času spolu s rozvinutím jejich zručnosti, schopnosti týmové spolupráce, komunikace i samostatnosti.

Děti mají možnost účastnit se oddílových akcí a výletů, jako je Mikulášská besídka, maškarní ples nebo projížďka na loďkách po Bílce, ale i zájezdů, víkendovek a letních táborů.

Máte-li zájem, přijďte se na nás podívat...

Lvíčata