Hejkálci

Vedoucí oddílu je Pavlína Vlčková
e-mail: cipisek@jopis.cz
web: hejkalci.rajce.net

V letošním roce je v oddílu zaregistrováno 15 dětí ve věkové skupině maximálně do 10 let. Náplní schůzek je rukodělná činnost, různé pohybové aktivity, míčové nebo jiné hry a podobně. Každoročně Hejkálci navštěvují na jaře loděnici na Bílce, kde se děti na lodích pokaždé dosytosti vyřádí.

Mezi další aktivity oddílu patří už druhým rokem Halloweenský průvod, který pořádá spolu s oddílem Bahňáci. Tato akce má vždycky opravdu veliký úspěch a hojnou účast. Dále jsou to výlety, exkurze nebo víkendové akce, třeba loňský výlet do Domažlic za modelovou železnicí nebo exkurze v hasičské zbrojnici, kde se děti svezly hasičským autem. Každoroční je také účast na jarní i podzimní víkendové akci v Orlovicích.

Hejkálci