Jaké bylo Odpoledne plné her 2017

Nový školní rok je zahájen. A jak jinak než akcí Pionýrské skupiny Safír Kdyně s příznačným názvem Odpoledne plné her. Kdyňské sídliště Na Koželužně totiž hrami bylo přímo nabité. Děti si mohly vyzkoušet chůzi na slacklině, prolézání tunelem, jízdu na koloběžce, střelbu z luku, spinladder, kuželky a mnoho dalších. Letošní ročník navštívili zástupci policie, hasičů a záchranné služby, děti si tak mohly prohlédnout a vyzkoušet jejich vybavení a dozvědět se více o fungování integrovaného záchranného systému i jeho jednotlivých složek. Stejně jako poslední roky byla akce spojena se dnem otevřených dveří na klubovně U Čápa, kde si děti nově mohly vystřelit ze vzduchovek a již tradičně svézt na lanovce, vlastnoručně si vyrobit hezkou záložku a zaskákat na obří trampolíně. Za absolvování aktivit děti získávaly body, které pak mohly směnit za pěkné odměny. To vše se odehrálo díky 45 dobrovolníkům, kteří se na organizování celé akce podíleli.

Na akci zároveň probíhala propagace nově otevřeného oddílu Špuntíci, do kterého se můžou přihlásit děti od 1. třídy ZŠ.

Fotky si jako vždy můžete prohlédnout v naší galerii.