Mikulášská besídka

Dne 24.listopadu 2007 oddíl Pádla visící na zdi uspořádal mikulášskou besídku, která se konala v MKS Modrá hvězda od 16 hodin. Secvičené scénky tam předvedly oddíly: Kelímci, Hejkálci, Pádla visící na zdi a Bahňáci. Děti z oddílu Hejkálci zahrály pohádku O kohoutkovi a slepičce, děti z oddílu Kelímci zpívaly vánoční koledy a tancovaly, oddíl Pádla visící na zdi předvedl upravenou pohádku Červená Karkulka a oddíl Bahňáci recitoval, zpíval a hrál na hudební nástroje. Po krásných scénkách následovaly soutěžní hry. Jelikož tam byly převážně malé děti, které se nemohly dočkat Mikuláše, byly soutěžní hry zkráceny. Když konečně přišel Mikuláš, anděl a čtyři čerti, děti byly nadšené. Mikuláš si vybral 10-12 dětí, které mu přednášely básničky a zpívaly písničky. Po přednesech rozdal anděl a Mikuláš dárečky. Když Mikuláš s andělem a čerty odešli, byla zahájena tolik očekávaná mikulášská diskotéka. Tančili všichni! Jak malé 5leté děti, tak i dospělí. Samozřejmě, že také tancovali i členové oddílu Pádla visící na zdi. Besídka se protáhla až do 19.00 hodin.
A na závěr zhodnocení akce oddílem, který zorganizoval mikulášskou besídku: ""Z této akce máme všichni z oddílu Pádla visící na zdi dobrý pocit, jelikož to byla naše první akce, kterou jsme pořádali.""

Slávek (člen oddílu Pádla visící na zdi)